1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Nymburk loví v kolínských vodách

11. 06. 2007

Nymburk před novou sezónou oslovil dva kolínské hráče.

Útočníci Josef Malý a Václav Čtvrtečka dostali od Nymburka nabídku aby v příští sezóně působili v Nymburce. Josef Malý dokonce nekompromisně tvrdí: „Za Kolín hrát nechci a je velmi pravděpodobné, že nebudu. Kromě nymburské varianty je ve hře ještě jeden klub.“ Rychlonohý střelec, který už v předloňské sezóně v hrál za Nymburk, není v mateřském klubu spokojen.  „Když se nezajistí ani trenér pro letní přípravu, je to katastrofální. Navíc nevidím ani žádný zájem. Nikdo z klubu se směrem k hráčům pořádně nevyjádřil, jak dál.“
Oblíbenec fanoušků Čtvrtečka by naopak rád zůstal v Kolíně. „Nabídku Nymburka zvažuju, ale radši bych zůstal tady,“ tvrdí. I on patří na seznam hráčů, jimž kolínský klub dluží peníze. „Je tam i rok starý dluh za loňskou letní přípravu.“ Důrazný forvard však počká na příští dny. „Letní příprava je nejhorší, jakou jsem v kariéře zažil. Uvidíme, jak se manažer k věci postaví."
Jasnými posilami Nymburka tak zatím zůstávají Jan Vondrlík z Vrchlabí a Pavel Prachař z Chrudimi. "Do Nymburka se těším. S panem Netíkem proběhlo vše korektně a rychle jsme se domluvili", řekl Pavel Prachař. Ten ještě přemlouvá k přestupu do Nymburka svého spoluhráče Petra Jančaříka. "Uvidíme jak to dopadne. Petr dostal dobrou nabídku z Kutné Hory a rozmýšlí se kde bude příští rok hrát."

S využitím kolínského deníku.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace