1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Nymburk opouští brankář Marek Novák

14. 07. 2006

Během letní přestávky došlo v kádru nymburských hokejistů k první výrazné změně. V článku také rozpis přípravných utkání před sezonou.

Talentovaný brankář Marek Novák, která v loňské sezóně tvořil v brance hokejového Nymburka vyrovnanou dvojici se zkušeným matadorem Pavlem Kreminou odchází do týmu Řisut. Na jeho místo okamžitě prezident klubu Tomáš Netík angažoval náhradu Romana Matouška. Tento brankář již v minulosti v nymburském týmu působil, přes Kobru Praha se dostal až do týmu Tábora, kde byl poslední dva roky jedničkou v týmu.
K žádným dalším výrazným změnám by podle Tomáše Netík dojít nemělo. „Počítáme se stejnými hráči jako v loňské sezóně. Situace okolo Richarda Žemličky se bude řešit až v průběhu srpna a září. Tomáš Kaulfus projevil zájem hrát v Nymburce, ovšem je hráčem Benátek a o jeho působení zde budeme teprve jednat. Stále není dořešen přestup Lukáše Krále do Vrchlabí – kluby se stále ještě nedohodly. Nováčky v nymburském dresu budou Dulovec a Martinec ovšem jejich působení v Nymburce pro příští sezónu je již známo veřejnosti delší dobu,“ prozradil prezident klubu Tomáš Netík.
Během srpna bude ještě Nymburk zkoušet případné další hráče, kteří by mohli doplnit soupisku.
Na nymburskou lavičku se po dvou letech strávených u Mladoboleslavské mládeže vrací úspěšný trenér Vladimír Lejsek. Ten si sebou do Nymburka bere i svého spolupracovníka Petra Zbírala.
První trénink na ledě je naplánován na 31. července.

Přehled přípravných utkání před sezónou:
Úterý   15. srpna Kolín – Nymburk
Čtvrtek 17. srpna Nymburk – Benátky
Pondělí 21. srpna Nymburk – Vrchlabí
Úterý   22. srpna Kobra Praha – Nymburk
Čtvrtek 24. srpna Nymburk – Kolín
Úterý   29. srpna Jablonec – Nymburk
Čtvrtek 31. srpna Vrchlabí – Nymburk
Pátek    1. září  Benátky – Nymburk
Pátek    8. září  Nymburk - Jablonec

   

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace