1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Nymburští hokejisté vyjeli na led.

01. 08. 2008

V pátek 1. srpna si nymburští hokejisté poprvé v nové sezóně vyzkoušeli ledovou plochu.

Tréninku se pod vedením trenéra Petra Vrabce zúčastnili: (modré dresy) Turinský, Vondrlík, Kadeřábek, Sem, Bílek Ondřej (junior MB), (červené dresy) Dulovec, Šimek, Martinec, Kaulfus, Kříž, (bílé dresy) Sirotek, Fišer, Nýč, Zeman, Vlach, (žluté dresy) Sladký Jan, Škaloud Martin (oba junioři Sparta) a Němeček Pavel (junior Nymburk). V brance byli Jágr a Rückl Zdeněk (junior Plzeň). V pondělí by měli nastoupit do tréninku Dvořák s Kreminou. Naopak dva obránci Bartoníček s Kosem, kteří před 11 lety vybojovali pro Nymburk 2. ligu, ukončili aktivní kariéru.
První trénink byl pro hokejisty spíše seznamovací. Hráči nafasovali novou výstroj a brusle a tak každou chvíli některý z nich upravoval některou z částí výstroje na střídačce. Největší problémy s novými bruslemi měli Nýč s Kadeřábkem. Na trénink dohlížel nejprve zpoza střídačky a pak i z oken pizzerie prezident klubu Tomáš Netík. „Dnes to bylo ještě volnější, v neděli čeká hráče nepovinný trénink a od pondělí se začne naostro,“ prozradil vedoucí mužstva Jaroslav Vlasák. První přípravný zápas sehrají nymburští hokejisté 15. srpna v Mělníku.  

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace