1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Obránce Pavel Kříž míří do Chrudimi

31. 01. 2007

Do Nymburka naopak zamířil benátecký obránce Martin Ton. více v článku

Den před utkání Nymburk - Kolín proběhly v nymburské sestavě dvě změny. Třetí změna proběhla už týden před utkáním.

Na hostování do konce sezóny odchází z Nymburka do Chrudimi obránce Pavel Kříž. Pavel Kříž Chrudimské prostředí zná, neboť do Nymburka zamířil právě z tohoto města. Pavel Kříž nevynechal letos za Nymburk ani jediné utkání a vedl kanadské bodování obránců, když si připsal 3 branky a 14 asistencí. "Chrudim měla o Pavla zájem a když měl zájem i on, nechtěli jsme mu bránit," řekl k přestupu trenér Vladimír Lejsek.

Naopak do Nymburka míří z nedalekých Benátek na hostování do konce sezóny mladý obránce Martin Ton (1986). Ton nastoupil letos za Benátky ke 30 zápasům a připsal si v nich jednu branku a jednu asistenci.   

Už na zápas s Vrchlabím byl v připraven v nymburském dresu útočník Jan Hloušek (1987), který letos nastupoval za juniory Hradce Králové. Pak byl však uvolněn na hostování do juniorů Mladé Boleslavi a odtud mu byl povolen střídavý start za Nymburk.  

Martin Ton ani Jan Hloušek ovšem do zápasu s Kolínem nezasáhli.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace