pátá příprava: NED Hockey Nymburk - Blue Bucks Kolín 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)

03. 09. 2004

V pátém přípravném zápase na nadcházející sezónu přivítali nymburští hokejisté na svém ledě hráče z Kolína.
NED Hockey Nymburk - Blue Bucks Kolín 2:2 (1:0, 1:2, 0:0)
Domácí nastoupili do zápasu se značně improvizovanou sestavou. Chyběli zranění Langer, Sirotek, Kosejk, M. Zeman a Neugebauer, který z pracovních důvodů ukončil aktivní činnost. Nově se v sestavě objevil útočník Sviták, který se hned prezentoval sympatickým výkonem.
Nymburk se v zápase rychle ujal vedení, když Skořepa vystihl přihrávku hostí v obranném pásmu a střelou pod horní tyč otevřel už ve 2. min. skóre zápasu. Ve zbytku třetiny však měli hosté i díky třem přesilovkám více ze hry, ovšem pozorný Kremina držel čisté konto.
Také ve druhé třetině kolínští více zaměstnávali Kreminu než nymburští Navrátila. Kremina musel likvidovat samostatný nájezd Petráka, který ujel v oslabení. V 25. min byl však na spolupráci Landy s Petrákem krátký a kapituloval. Domácí pak měli možnost tří přesilovek ovšem ani jednu nevyužili naopak v té třetí ještě inksovali, když P. Zeman nezachytil na útočné modré zpětnou přihrávku a Šindelář ze samostatného nájezdu podruhé pokořil Kreminu. Ještě v téže přesilovce však domácí Lukešem početní výhodu využili a vyrovnali na 2:2.
V závěrečné dvacetiminutovce se mírná převaha přesunula i díky třem přesilovkám na stranu domácích, ti však už Navrátila v brance hostí nepřekonali a tak se obě mužstva rozešla smírně.
Vývoj skóre: 1:0, 1:2, 2:2
Sestava Nymburka: Kremina - Dvořák, Kos, Vítů, P. Zeman, Bartoníček - Jágr, Volráb, Lukeš - Lipták, Turinský, Skořepa - Duřt, Sviták, Černý - Malina
Sestava Kolína: Navrátil - Nedbal, Morkes, Novák, Mistrík, Čtvrtečka, Dedek, Matalík, Petrák, Landa, Šindelář, Skokan, Jurča, Šebesta, Jelínek, Miška, Hasil, Pomichálek