1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Plány trenéra vzaly brzy za své

29. 10. 2014

V úterním zápase druhé hokejové ligy prohrál Nymburk na domácím ledě s Kláštercem nad Ohří 2:5.

Zápas hraný v den státního  svátku měl především ze strany nymburských hráčů dlouho sváteční tempo. „Chtěl jsem, abychom na soupeře vlétli a nedali mu prostor. Abychom hráli aktivně a disciplinovaně. Nic z toho se ale nedělo," načal hodnocení zápasu trenér nymburského celku Pavel Bičiště.
Až ve druhé části padla první branka zápasu, kterou vstřelili domácí. „To, že jsme se dostali do vedení, nic neznamenalo. Nijak nás to nenakoplo k vyššímu nasazení, abychom soupeři odskočili. Naopak soupeř přidělil dva góly nám," popisoval vývoj utkání Bičiště.
Na začátku třetí třetiny přidal Klášterec navíc třetí branku. Nymburk ještě zásluhou Eise snížil, ale chvíli nato hosté znovu odskočili na dvě branky. „Dvě třetiny jsme hráli ve svátečním tempu a i když jsme se v poslední třetině snažili o zvrat a měli jsme tam nějaké šance, tak už jsme prostě další gól nedali," smutně litoval nymburský kouč. „Soupeř si veze domů tři body zaslouženě," přiznal hořce Bičiště.
Nic platné nebyly ani změny v sestavě, které domácí kouč provedl. „Je to zklamání. Zkoušel jsem míchat sestavou, ale nic nepomohlo. Soupeři jsme nabídli šance a on je využil," dodal na závěr nymburský kormidelník Bičiště.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace