1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Pomohly nám změny v sestavě, řekl trenér Soudský

11. 12. 2013

V dalším pokračování druhé hokejové ligy porazil Nymburk na domácím ledě poslední tým tabulky Milevsko 3:1.

Milevsko vstupovalo do zápasu z pozice týmu, který se teprve v minulém kole dočkal prvního vítězství za tři body. „Věděli jsme, že tato skutečnost může soupeře povzbudit," uvedl po skončení vítězného zápasu trenér domácího celku Pavel Soudský.
V první třetině se diváci branky nedočkali. „Soupeř nastoupil s vyloženě obrannou taktikou a nám trvalo dost dlouho, než jsme se prosadili," narážel trenér na skutečnost, že poprvé překonal brankáře Pipka až ve třicáté šesté minutě Král. Soupeř ale ještě do přestávky vyrovnal, a tak se šlo podruhé do kabin za rovnovážného stavu 1:1.
V závěrečné dvacetiminutovce vstřelili domácí dvě branky a podařilo se jim strhnout vítězství na svoji stranu. „Udělali jsme nějaké změny v sestavě a to nám pomohlo. Myslím si, že třetí třetina byla z naší strany velice dobrá a že jsme se zlepšili," pronesl nymburský trenér Soudský. „Zlepšili jsme se herně, což jsme potvrdili i vstřelenými brankami. Bylo to o hokeji. S výsledkem jsme spokojeni, protože se nám po delší době podařilo bodovat za tři body," uvedl Soudský.
Výborný výkon předvedli oba brankáři. Na straně Nymburka Pavel Bílek, na straně Milevska Václav Pipek. „Bílek chytal koncentrovaně, vyřešil několik těžkých situací a v důležitých situacích nás podržel. Musím pochválit i brankáře soupeře, který chytal také výborně a dlouho nám trvalo než jsme nalezli recept na jeho překonání," řekl na závěr Pavel Soudský.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace