Poprvé vítězně v přípravě

26. 08. 2003

Ve čtvrtém přípravném zápase se konečně dočkali nymburští hokejisté výhry, když v Havlíčkově Brodě porazili domácí hokejisty.
Nymburk nastoupil bez několika hráčů základní sestavy (Kos, M. Zeman, Dvořák, Kadeřábek), ovšem na druhou stranu zkoušel dva mladé hráče z Mladé Boleslavi (Bouchner a Šebek) a slovenského borce Kubiňáka ze Zvolena. V první třetině dali branku pouze domácí, hosté však ve druhé dvacetiminutovce udeřili a položili tak základ k vítězství. Oproti domácímu zápasu se stejným soupeřem Nymburk zlepšil obranu a zkvalitnil také koncovku. "Výsledek nepřeceňujeme, i soupeři v přípravných zápasech zkoušejí nové hráče," řekl prezident klubu Tomáš Netík a pokračoval: "Je však vidět zlepšený výkon, o něco jsme v přípravě pokročili."
Netík považuje druhou třetinu za rozhodující. "Měli jsme do druhého dějství rychlý nástup a góly jsme stříleli po přečíslení a brejkových akcích," řekl spokojeně prezident.
Branky Nymburka: Jágr, Kollman, Bouchner, Lukeš, Krejčík - dle jiného zdroje: Jágr, Kollman, Bouchner, Šebek, Turinský, Třetiny: 1:0, 0:3, 0:2. Nymburk: Kremina - Krejčík, Neugebauer, Bouchner, Havlík, Kubiňák, Bartoníček - Jágr, Skořepa, Lukeš - Christov, Kollman, Šebek - Langer, Turinský, Černý