Potvrdí výhru v Chrudimi?

04. 11. 2006

Hokejisté Nymburka hrají 14. kolo II. ligy v Chrudimi.

Nymburk je po výhře 7:2 s Kolínem na 5. místě tabulky, když získal 21 bodů. Chrudim v minulém kole vybojovala výhru 2:1 v prodloužení, když ještě 85 vteřin před koncem 3. třetiny prohrávala v Milevsku o jeden gól. Nyní má 32 bodů a je druhá. "Chrudim je favoritem. Ve svém kádru má zkušené hráče," ví kouč Nymburka Vladimír Lejsek. "Doma budou dost nebezpeční. Budou se do nás nutit, takže musíme hrát velmi dobře zezadu," má jasno nymburský lodivod. Poslední vzájemný zápas skončil remízou 2:2, když Nymburk inkasoval v předposlední minutě. "Doma jsme hráli dobrý zápas," tvrdí Lejsek. Zápas se hraje v neděli od 17 hodin.