1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Potvrdí výhru z jihu v derby?

18. 01. 2006

Příznivci nymburských hokejistů se mohou opět těšit na derby. Po výhře v Táboře si Nymburk na svém ledě zahraje proti Benátkám nad Jizerou.

A právě na tohoto soupeře se jim daří. Z deseti zápasů, které proti sobě tito soupeři hráli na ledě Nymburka, vyhráli domácí devět zápasů. Jednou skončilo utkání remízou. Letos spolu hrály oba týmy třikrát. Dvě utkání skončila remízou a v tom posledním vyhrál Nymburk v Benátkách 1:0. Nymburk, který je momentálně s padesáti body na sedmém místě tabulky, trápí rozsáhlá marodka. Už v Táboře bylo k dispozici jen dvanáct hráčů do pole. A i proti čtvrtým Benátkám, které mají o čtyři body více, bude chybět šest hráčů.
"Nastoupíme ve stejném složení, jako v Táboře," prozradil asistent nymburského trenéra Stanislav Bednář. Podle něj to ale zásadní problém nebude.
"Samozřejmě se tak nedá hrát celou sezonu. Dva nebo tři zápasy se ale dají zvládnout," myslí si kouč. Do brány Nymburka by se měl postavit opět Novák. "Marek zachytal výborně, takže bude chytat i proti Benátkám," řekl Bednář. Utkání začíná v 18 hodin.

převzato z Nymburského deníku

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace