Přátelské zápasy s Kolínem

30. 12. 2001

Nymburk a Kolín dva středočeské týmy hrající druhou hokejovou ligu si vyplnily čas mezi vánočními svátky a Silvestrem dvěma přátelskými zápasy.

Nymburk a Kolín dva středočeské týmy hrající druhou hokejovou ligu si vyplnily čas mezi vánočními svátky a Silvestrem dvěma přátelskými zápasy. Nejprve v pátek 28. prosince sehrály týmy první přátelský zápas v Kolíně, kde domácí vyhráli 3:2. Za Kolín skórovali: Král, Vagenknecht, Jelínek za hosty se trefili Langer a Kosejk. Odveta se hrála v neděli 30. prosince na zimním stadioně v Nymburce. Domácí oplatili hostům páteční porážku a porazili je 5:1. O góly domácích se postarali Langer, 2x Kaulfus, Černý a Čech v dresu hostí byl úspěšným střelcem Drahoňovský. Odvetu nezačali nymburští dobře. Ve vyrovnané první třetině inkasovali z hole Drahoňovského - jednoho z nejlepších kolínských hráčů v utkání. O vyrovnání se postaral šikovnou tečí v prostřední části hry Langer. V závěrečné třetině se hra změnila v množství potyček mezi hráči obou mužstev. Domácí v poslední dvacetiminutovce proměnili čtyři své šance a otočili výsledek na svoji stranu. Sejrek v brance nymburských už příliš práce neměl. Sestava Nymburka v nedělním zápase: Sejrek - Zeman, Halouska, Kos, Kaulfus, Nedbal, Krejčík - Dvořák, Kostelňák, Lukeš - Jeník, Kocman, Kollman - Langer, Čech, Černý.