přátelsky: NED Hockey Nymburk – SC Kolín 5:5 (3:3, 2:1, 0:1)

05. 01. 2005

V emotivním utkání, ke kterému nastoupil Nymburk ve značně okleštěné sestavě doplněn o juniora Kasáka, se hosté vzepjali k bojovnému výkonu a vybojovali na ledě druhého týmu skupiny Západ cennou remízu.

Nymburští hokejisté remizovali v přátelském utkání s Kolínem
NED Hockey Nymburk – SC Kolín 5:5 (3:3, 2:1, 0:1)
Domácí hokejisté vstoupili do zápasu neuvěřitelně laxně a už ve třetí minutě prohrávali 0:2. Ani dva inkasované góly nestačili a Kremina musel řešit jeden kiks za druhým. Až v 9. min. snížil Král ovšem totálně odfláknutá obranná činnost měla za následek další gól v domácí síti. Až třetí inkasovaný gól domácí hráče trochu probudil a ti do přestávky stihli alespoň vyrovnat.
Druhá třetina přinesla ze strany domácích přeci jen zodpovědnější hru, díky níž se nymburští dostali do dvoubrankového vedení, když navíc ještě Král mířil do břevna. V 31. min. však zůstal před brankou Kreminy osamocený Malý a Kolín snížil na rozdíl jediné branky.
Závěrečná třetina se až do 52. min odehrávala v poklidu, pak se však po faulu na Dvořáka strhla bitka několika hráčů a v následné přesilovce hosté vyrovnali Šindelářem na 5:5. Zbytek zápasu se již odehrával ve znamení vzájemných potyček hráčů. Kolínští se evidentně rvali o vítězství více než domácí a v závěru si vytvořili několik šancí ovšem Malý dvakrát proti Kreminovi neuspěl a S. Skokan nechal v nadějné pozici pět vteřin před koncem puk za sebou.
Branky: 9. Král, 12. Jágr (Král, Kosejk), 15. Lukeš (Skořepa), 22. Dvořák (Jágr, Kos), 26. Langer (Skořepa, Lukeš) – 2. Farář (Šebesta), 3. Šulc (L. Skokan), 11. Petrák, 31. Malý (Nedbal, Černý), 54. Šindelář (Miška)
3:3, 2:1, 0:1
Sestava Nymburka: Kremina – Kosejk, M. Zeman, Kos, Krejčík, P. Zeman – Langer, Skořepa, Lukeš – Dvořák, Král, Jágr – Lipták, Turinský, Kasák
Sestava Kolína: Král (od 26. Muzika) – Mistrík, Matalík, Nedbal, Morkes, Farář, Novák, Dedek – S. Skokan, Petrák, Šulc – Šebesta, Domkář, Malý – Miška, Černý, L. Skokan - Šindelář