1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

příprava NED Hockey Nymburk - HC Příbram 2:1

06. 09. 2002

Také v tomto utkání si trenér Lejsek mohl vyzkoušet posily z Mladé Boleslavi, které zde budou nastupovat na střídavý start.

V pátek nastoupili nymburští hokejisté ke svému poslednímu přípravnému utkání na nadcházející sezónu. V podvečer přivítali na svém ledě tým z Příbrami.
NED Hockey Nymburk - HC Příbram 2:1
Také v tomto utkání si trenér Lejsek mohl vyzkoušet posily z Mladé Boleslavi, které zde budou nastupovat na střídavý start.
Celému utkání dominovali oba brankáři. Především příbramský strážce svatyně měl celý zápas plno práce, neboť hosté do utkání nastoupili s řadou nezkušených juniorů. Svůj tým ale držel celý zápas nad vodou a nymburské hráče vychytával i v jasných pozicích. Dvakrát však přeci jen inkasoval. Poprvé z hole Bartoníčka a podruhé jej trochu sporným gólem překonal Toma. Hosté vzápětí po Tomově gólu snížili opět na rozdíl jediné branky, vyrovnat se jim však už nepodařilo. Nešťastně dopadlo utkání pro nymburského Černého, který si pochroumal vazy v koleně a jeho start v prvních kolech je ohrožen.
Branky Nymburka: 11. Bartoníček, 46. Toma
Sestava Nymburka: Slabý - Zeman, Kosejk, Kos, Čech, Krejčík, Neugebauer - Langer, Bartoníček, Černý - Jágr, Hlinka, Toma - Jeník, Turinský, Christov - Vondrlík, Kollman.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace