Příprava: Ned Hockey Nymburk - Kolínští Kozlové 2:2

04. 09. 2003

Podruhé v tomto týdnu se představili nymburští hokejisté v přípravném zápase na domácím ledě. Po úterním zápase s Jabloncem jim byli tentokrát za soupeře Kolínští hráči. Ned Hockey Nymburk - Kolínští Kozlové 2:2

Ned Hockey Nymburk - Kolínští Kozlové 2:2
V úvodní dvacetiminutovce předváděla obě mužstva pohledný hokej. Trenérům na střídačkách se sice asi otevřená dvířka v obraně obou týmů nelíbila ale diváci si přišli na své. Útoky se přelévaly na obou stranách, ovšem brankáři inkasovali v první třetině každý pouze jednou. V prostřední třetině strhl vedení ukázkovým vlastňákem na stranu Nymburka kolínský Karel Nedbal, za což byl nymburskými fanoušky náležitě odměněn halasným skandováním svého jména. O vyrovnání se postaral šikovnou tečí v závěru zápasu Malý. "Sice ještě nejsme stoprocentně spokojeni, ovšem již je znát určité zlepšení. Bohužel neproměňování šancí nás stále brzdí v lepších výsledcích." Zhodnotil zápas trenér Lejsek, který také zúžil soupisku o tři muže: "Po dnešním zápase končí v Nymburce Christov a Kollman. Neprokázali dostatečnou výkonnost. Pro letošní sezónu dostanou místo nich šanci Kadeřábek se Švejdou. Vondrlík - třetí z útoku ukončil účinkování v Nymburském dresu již před měsícem."
Branky: 8. Dvořák, 25. Vítů (K. Nedbal - vlastní) - 3. Kozdera, 52. Malý