1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Přípravné zápasy druholigových klubů II

02. 09. 2009

Protože přípravné zápasy na novou sezónu jsou již v plném proudu, přinášíme vám v tomto článku souhrn všech přípravných zápasů týmů sk. Střed.

Kolín:
PA 28.08. 18:00 Kolín - Nymburk     3:3
PO 31.08. 17:30 Kolín - Jablonec    4:4
UT 01.09. 18:00 Nymburk - Kolín     7:3
PA 04.09. 17:30 Kolín - Kutná Hora  1:5

Trutnov:
NE 23.08. 18:00 Kutná Hora - Trutnov         3:1
ČT 03.09. 18:00 Trutnov - Jesenice (stř. KP) 4:3
PA 04.09. 17:15 Hr. Králové JUN - Trutnov    6:6

PO 07.09. 18:00 Jablonec - Trutnov           4:3
UT 08.09. 18:00 Hradec Králové - Trutnov    12:3
ST 09.09. 18:00 Vrchlabí - Trutnov


Kutná Hora:

UT 18.08. 18:00 Kutná Hora - Nymburk 6:5
NE 23.08. 18:00 Kutná Hora - Trutnov 3:1
PA 28.08. 18:00 Žďár - Kutná Hora    2:4

ST 02.09. 18:00 Kutná Hora - Žďár    2:5
PA 04.09. 17:30 Kolín - Kutná Hora   1:5
UT 08.09. 18:00 Nymburk - Kutná Hora 2:2

Benešov:
UT 11.08. 18:00 Milevsko - Benešov 2:4
ČT 13.08. 18:00 Benešov - Roudnice 6:1
ST 19.08. 18:00 J.Hradec - Benešov 4:2
ÚT 25.08. 18:00 Benešov - Milevsko 3:3
PÁ 28.08. 18:00 Benešov - Sokolov  3:8
ST 02.09. 18:00 Benešov - J.Hradec 4:5
UT 08.09. 18:00 Roudnice - Benešov 2:4


Nymburk:
UT 18.08. 18:00 Kutná Hora - Nymburk 6:5
ČT 20.08. 18:00 Nymburk - Jablonec   6:5
PA 28.08. 18:00 Kolín - Nymburk      3:3
UT 01.09. 19:00 Nymburk - Kolín      7:3
PA 04.09  18:00 Jablonec - Nymburk   4:3
ČT 08.09. 18:00 Nymburk - Kutná Hora 2:2


Pelhřimov:
UT 11.08. 18:00 Pelhřimov - Žďár              6:4
ČT 13.08. 18:00 J. Hradec - Pelhřimov         2:4
PA 14.08. 18:00 Pelhřimov - Milevsko          2:4
UT 18.08. 18:00 Pelhřimov - Technika Blansko  3:8     

ČT 20.08. 18:00 Žďár nad Sázavou - Pelhřimov  6:3     
UT 25.08. 18:00 Technika Blansko - Pelhřimov  5:2     
ČT 27.08. 18:00 Pelhřimov - Jindřichův Hradec 3:5    
PA 04.09. 18:00 Milevsko - Pelhřimov          8:4


Jindřichův Hradec
UT 11.08. 18:00 Písek - Jindřichův Hradec     5:2
ČT 13.08. 18:00 Jindřichův Hradec - Pelhřimov 2:4
ST 19.08. 18:00 Jindřichův Hradec - Benešov   4:2
UT 25.08. 18:00 Jindřichův Hradec - Písek     3:7
ČT 27.08. 18:00 Pelhřimov - Jindřichův Hradec 3:5
ST 02.09. 18:00 Benešov - Jindřichův Hradec   4:5


Milevsko:
UT 11.08. 18:00 Milevsko - Benešov    2:4
PA 14.08. 18:00 Pelhřimov - Milevsko  2:4
SO 22.08. 18:30 Strakonice - Milevsko 3:3
ÚT 25.08. 18:00 Benešov - Milevsko    3:3

PA 04.09. 18:00 Milevsko - Pelhřimov  8:4


Písek:
PA 07.08. 18:00 Tábor - Písek              6:0
UT 11.08.
18:00 Písek - Jindřichův Hradec  5:2
PA 21.08.
18:00 Písek - Salzburg           3:0    
NE 23.08.
18:00 Klatovy - Písek            2:9    
UT 25.08.
18:00 Jindřichův Hradec - Písek  3:7    
ČT 27.08.
18:00 Písek - Klatovy            3:5 
ČT 03.09.
18:00 Písek - Č. Budějovice JUN  4:3    
UT 08.09.
18:00 Beroun - Písek             5:2


Žďár nad Sázavou:
PA 07.08. 18:00 Žďár - Technika Brno  3:7
UT 11.08. 18:00 Pelhřimov - Žďár      6:4
ČT 13.08. 18:00 Žďár - Břeclav        1:5
UT 18.08. 17:30 Žďár - Havlíčkův Brod 3:8
ČT 20.08. 18:00 Žďár - Pelhřimov      6:3     
UT 25.08. 18:00 Uničov - Žďár         3:2           
PA 28.08. 18:00 Žďár - Kutná Hora     2:4
ST 02.09. 18:00 Kutná Hora - Žďár     2:5
PA 04.09. 18:00 Žďár - Uničov         5:5
ST 09.09. 17:30 Žďár - Dukla Jihlava



Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace