1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

Přípravné zápasy druholigových klubů

18. 08. 2009

Protože přípravné zápasy na novou sezónu jsou již v plném proudu, přinášíme vám v tomto článku souhrn všech přípravných zápasů týmů sk. Střed, případně i skupiny Západ

Kolín:
NE 23.08. 19:00 Kolín "A" - Kolín "J"
PA 28.08. 18:00 Kolín - Nymburk
PO 31.08. 17:30 Kolín - Jablonec
ST 02.09. 18:00 Nymburk - Kolín
PA 04.09. 17:30 Kolín - Kutná Hora
PA 11.09. 18:00 Jablonec - Kolín

Kutná Hora:
UT 18.08. 18:00 Kutná Hora - Nymburk 6:5
NE 23.08. 18:00 Kutná Hora - Trutnov 3:1
PA 28.08. 18:00 Žďár - Kutná Hora

ST 02.09. 18:00 Kutná Hora - Žďár
UT 08.09. 18:00 Nymburk - Kutná Hora

Benešov:
UT 11.08. 18:00 Milevsko - Benešov 2:4
ČT 13.08. 18:00 Benešov - Roudnice 6:1
ST 19.08. 18:00 J.Hradec - Benešov 4:2
ÚT 25.08. 18:00 Benešov - Milevsko 3:3
PÁ 28.08. 18:00 Benešov - Sokolov
SO 29.08. 11:00 Benešov - Sokolov
ST 02.09. 18:00 Benešov - J.Hradec

Nymburk:
UT 18.08. 18:00 Kutná Hora - Nymburk 6:5
ČT 20.08. 18:00 Nymburk - Jablonec 6:5
PA 28.08. 18:00 Kolín - Nymburk
UT 01.09. 18:00 Nymburk - Kolín
ČT 03.09  18:00 Jablonec - Nymburk
ČT 08.09. 18:00 Nymburk - Kutná Hora

Pelhřimov:
UT 11.08. 18:00 Pelhřimov - Žďár 6:4
ČT 13.08. 18:00 J. Hradec - Pelhřimov 2:4
PA 14.08. 18:00 Pelhřimov - Milevsko 2:4
UT 18.08. 18:00 Pelhřimov - Technika Blansko 3:8     

ČT 20.08. 18:00 Žďár nad Sázavou - Pelhřimov 6:3     
UT 25.08. 18:00 Technika Blansko - Pelhřimov 5:2     
ČT 27.08. 18:00 Pelhřimov - Jindřichův Hradec     
PA 04.09. 18:00 Milevsko - Pelhřimov

Jindřichův Hradec
UT 11.08. 18:00 Písek - Jindřichův Hradec 5:2
ČT 13.08. 18:00 Jindřichův Hradec - Pelhřimov 2:4
ST 19.08. 18:00 Jindřichův Hradec - Benešov 4:2
UT 25.08. 18:00 Jindřichův Hradec - Písek 3:7
ČT 27.08. 18:00 Pelhřimov - Jindřichův Hradec 
ST 02.09. 18:00 Benešov - Jindřichův Hradec

Milevsko:
UT 11.08. 18:00 Milevsko - Benešov 2:4
PA 14.08. 18:00 Pelhřimov - Milevsko 2:4
SO 22.08. 18:30 Strakonice - Milevsko 3:3
ÚT 25.08. 18:00 Benešov - Milevsko 3:3

PA 04.09. 18:00 Milevsko - Pelhřimov

Písek:
PA 07.08.
18:00 Tábor - Písek 6:0
UT 11.08.
18:00 Písek - Jindřichův Hradec 5:2
PA 21.08.
18:00 Písek - Salzburg 3:0    
NE 23.08.
18:00 Klatovy - Písek 2:9    
UT 25.08.
18:00 Jindřichův Hradec - Písek 3:7    
ČT 27.08.
18:00 Písek - Klatovy      
PO 31.08.
18:00 Písek - Tábor      
UT 08.09.
18:00 Beroun - Písek

Žďár nad Sázavou:
PA 07.08. 18:00 Žďár - Technika Brno 3:7
UT 11.08. 18:00 Pelhřimov - Žďár 6:4
ČT 13.08. 18:00 Žďár - Břeclav 1:5
UT 18.08. 17:30 Žďár - Havlíčkův Brod 3:8
ČT 20.08. 18:00 Žďár - Pelhřimov 6:3     
UT 25.08. 18:00 Uničov - Žďár 3:2           
PA 28.08. 18:00 Žďár - Kutná Hora     
ST 02.09. 18:00 Kutná Hora - Žďár     
PA 04.09. 18:00 Žďár - Uničov

Trutnov:
NE 23.08. 18:00 Kutná Hora - Trutnov 3:1
PA 04.09. 17:15 Hradec Králové jun. - Trutnov

PO 07.09. 18:00 Jablonec - Trutnov
ST 09.09. 18:00 Vrchlabí - Trutnov
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace