1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Rozhodně ještě nechceme sezonu odepsat, říká kouč Bičiště

14. 02. 2010

Hokejisté NED Hockey Nymburk ve druhé lize konečně zabrali a vyhráli v domácím prostředí. Na výhru na svém ledě čekali dlouhých sedm zápasů.

„Do zápasu s Kobrou jsme šli s tím, že chceme vyhrát. Před utkáním s Kobrou zbývalo ještě posledních šest zápasů a bodový odskok od týmů před námi ještě není takový, abychom ho nedokázali smazat. Chtěli bychom ještě v závěru sezony odehrát dobré zápasy, ve kterých by nechyběla bojovnost a chuť. Rozhodně nechceme ještě sezonu odepsat. Naopak ještě posbírat co nejvíce zkušeností i s ohledem na příští sezonu,“ uvedl po zápase nymburský trenér Pavel Bičiště.

„Kádr se určitě bude měnit. Někdo skončí, někdo odejde, jiní hráči zase přijdou. Kádr je třeba doplnit, protože příští rok se už určitě bude sestupovat. Do konce sezony chceme jít zápas od zápasu a buďto play off vyjde nebo ne,“ střádá plány kouč Nymburka.

Poté se pustil do hodnocení zápasu s Kobrou. „Dnes se nám podařilo uhrát vítězství. Myslím si, že jsme mohli dát i více gólů, protože šancí jsme měli dost. Opět jsme se trápili v přesilovkách, kdy jsme to místo rychlé střely na branku opět trochu drbali. Naštěstí Lukáš Krejčík na začátku poslední minuty vstřelil čtvrtý gól, takže nakonec jsme v pohodě vyhráli. Soupeř nijak extra nekousal. Jsem spokojený s naší první třetinou, kdy jsme výborně bruslili. Bohužel pár vteřin před koncem třetiny jsme dostali zbytečný gól, když Jirka Drak na chvilku polevil, nechal se lehce obejít Bártou, který vyrovnal,“ řekl Bičiště.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace