1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Rozhodnutí STK ČSLH: HC Stadion Vrchlabí

06. 03. 2015

Vrchlabí v souboji proti Bílině sice vedlo 2:1 na zápasy, obě vítězství Vrchlabí však byly kontumovány ve prospěch Bíliny. Bílina tak postupuje do 2. kola play off. Nymburk by se tak v případě postupu do 2. kola play off vyhnul Sokolovu a hrál by proti Kobře Praha či Táboru (v případě postupu Pelhřimova nad Jabloncem) Více v článku.

Sportovně technická komise ČSLH se zabývala neoprávněnými starty hráče Radka Krska v utkáních play off II. ligy ČR mezi mužstvy HC Stadión Vrchlabí a HC Draci Bílína, která se hrála 28. 2. 2015 ve Vrchlabí a 4. 3. 2015 v Bílině.


Vzhledem k tomu, že hráč Radek Krsek v uvedených utkáních nastoupil za HC Stadion Vrchlabí, přestože nesplňoval podmínky čl. 4 Všeobecných ustanovení pro soutěže řízené ČSLH, rozhodla sportovně technická komise ČSLH o kontumaci obou utkání s výsledkem 5:0 ve prospěch mužstva HC Draci Bílina.
Podle čl. 4 Všeobecných ustanovení pro soutěže řízené ČSLH mohou v play off II. ligy ČR nastoupit pouze hráči, kteří za příslušný klub odehráli minimálně 50 % utkání v soutěži.

ĆLÁNEK PŘEVZAT Z HOKEJ.CZ

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace