1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

SC Kolín - NED Hockey Nymburk 1:4 (0:0, 0:3, 1:1)

23. 08. 2012

Ve třetím přípravném zápase zvítězili nymburští druholigoví hokejisté přesvědčivě na ledě rivala z Kolína.

„Opět jsme měli k dispozici lajnu z Boleslavi. V obraně hráli zkušení beci Tondr s Drábkem, u kterých byla vidět sehranost. Od první třetiny jsme měli dobrý pohyb jak v obraně, tak v útoku. Projevila se souhra boleslavských juniorů a dobře kombinovala i naše první lajna Velechovský –  Tregl – Šimek. Všechny tři formace měli velmi dobrý pohyb, díky kterému jsme Kolín přehrávali," řekl po zápase asistent trenéra Jaroslav Sirotek. „Převahu jsme potvrdili ve druhé třetině, kdy jsme konečně využili některé z mnoha šancí. Ve třetí třetině jsme si již zkušeně pohlídali vítězství. V utkání byl Nymburk jednoznačně lepším týmem," řekl asistent, který nedělá z výhry velkou vědu. „Výsledky přípravných zápasů nijak nepřeceňujeme, ale po výsledku na Kobře, kde jsme s hrou nebyli spokojeni, je pro nás toto vítězství povzbuzením do další práce," dodal Sirotek.
„Nymburk má zavedený způsob hry a byl důrazný na bruslení. Přehrával nás ve všem. Pro nás je to ale zatím stále fyzická část přípravy. Herní stránka na řadu teprve přijde," vysvětloval trenér Kolína Václav Rác.
Branky: 51. Hanzl – 25. Šimek, 31. Belay, 33. Martinec, 47. Šimek. Třetiny: 0:0, 0:3, 1:1.
Nymburk: Kareš – Malinský, Sem, Tondr, Drábek, Vlach, Šefl, Cicvárek – Velechovský, Tregl, Šimek – Bičiště, Belay – Marek – Němeček, Martinec, Dvořák – Rys.
Kolín: Blažek (od. 31. Brázdil) – Hanzl, Nedbal, Pácal, Barták, Pýcha, Výborný, Špringl, Kopecký, Richter – Skokan, Kubát, Malý –  Pospíšil, Mejzr, Morkes – Cerk, Kadlec, Ježek – Herwig, Šafránek, Čtvrtečka – Vágner, Hloušek.

Příští přípravné utkání sehraje Nymburk na svém zimním stadionu. Bude to v úterý 28. srpna od 18 hodin  proti Jablonci.

Rozpis přípravných zápasů:

úterý 14. srpna Jablonec - Nymburk          3:4
úterý 21. srpna Kobra Praha - Nymburk    5:2
čtvrtek 23. srpna Kolín - Nymburk               1:4
úterý 28. srpna Nymburk - Jablonec
čtvrtek 30. srpna Nymburk - Kobra Praha
čtvrtek 6. září Nymburk - Mladá Boleslav
neděle 9. září Nymburk - Kolín
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace