1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

Soudský: Jsem z našeho výkonu smutný

05. 11. 2013

V sobotním utkání druhé hokejové ligy nestačil Nymburk v domácím prostředí na tým Klášterce nad Ohří a překvapivě prohrál 1:3.

Pro Nymburk to byla letošní třetí domácí prohra. „O soupeři jsme měli hodně informací. Věděli jsme, že je v tabulce pod námi a že poslední dva zápasy prohrál a že tedy bude chtít bodovat," řekl po zápase trenér Nymburka Pavel Soudský. Nymburk si držel od třetího kola neporazitelnost, v posledním zápase v Sokolově však prohrál. Oba týmy tedy v minulém kole prohrály. „V domácím prostředí jsme chtěli zaváhání ze Sokolova napravit, bohužel od prvních minut bylo zřejmé, že jsme k zápasu nepřistoupili tak, jak bychom měli," zlobil se trenér Soudský. „Chybělo nám nasazení, bojovnosti, ale i taktické věci, které jsme si stanovili před zápasem a které jsme neplnili," pokračoval domácí kouč. V první třetině si Nymburk vytvořil mírnou převahu, ovšem bez brankového efektu. „Chyběl nám důraz v zakončení. Brankáře soupeře jsme akorát skvěle rozchytali," pronesl kouč. Nymburk se dostal do vedení, ovšem byla to jediná branka, kterou v zápase vstřelil. Potom už střílel branky jen soupeř. „Gól Pepíka Tomy byl receptem na utkání. Gól, při kterém šel důrazně za pukem, byl návodem pro další hráče," měl jasno Soudský. „Bohužel to byl jediný dobrý moment v utkání. Ostatní se nesetkalo s úspěchem. Jsem z našeho výkonu smutný. Myslím si, že na takovéhoto soupeře bychom měli výkonnostně mít a měli bychom ho porážet," domnívá se kouč domácího celku. „Divákům, kteří sem přišli, bychom měli předvádět jiný výkon a jiný hokej. Takhle hrát doma prostě nemůžeme. Do zápasu jsme nedali maximum. Nehráli jsme naplno a hlavně s jedním gólem se nedá vyhrát. Nevyužili jsme spousty přesilovek a soupeř si zaslouženě odvezl tři body za vítězství," uvedl na závěr trenér Soudský.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace