1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Soudský: Musíme hrát líp takticky

05. 11. 2010

Nymburský trenér Pavel Soudský po zápase zmínil, že jeho tým na soupeře má. Ale...

Hokejisté Nymburka nestačili v dalším zápase druhé ligy skupiny Střed na celek Milevska. Tomu ve své aréně podlehli 2:3.

„Věděli jsme, na jakého soupeře jdeme, věděli jsme, že tento tým hraje dlouho pohromadě ve stejné sestavě, i když byl vloni vyloučen ze soutěže. Všichni hráči ale stejně odešli do Božetic a zůstali pohromadě v kádru Božetic. V poslední době navíc velmi vhodně doplnili kádr hráči, kteří se nedostávali do sestavy v Písku, takže mužstvo je ještě silnější než na začátku soutěže. Všechno toto jsme věděli a sami jsme měli také posily. Bohužel taktické dispozice, které jsme připravovali hráčům před utkáním, tak jsme v průběhu utkání ne úplně dodrželi,“ uvedl po utkání nymburský trenér Pavel Soudský. „Vyvrcholením pak byl třetí gól, který nás srazil úplně dolů. V tu chvíli jsme ztratili všechny body. Přitom vzhledem k průběhu utkání jsem v zisk nějakých bodů věřil. Ať už bychom je získali v prodloužení nebo v nájezdech. Jsem zklamaný, protože na tohoto soupeře určitě máme, ale musíme hrát daleko líp takticky a musíme se vyvarovat chyb v obraně, které jsme bohužel v tomto zápase udělali,“ naštvalo kouče poraženého celku.

V první třetině Nymburk nastřelil třikrát břevno, chybělo trochu štěstí. „Klukům jsem za výkon v utkání poděkoval. Musím také říct, že soupeřův gólman chytal velmi kvalitně a svoje mužstvo podržel. Tím nechci říct, že by byl Rückl špatný, ale mužstvo mu moc nepomohlo. Soupeř byl v přečíslení velmi dobrý. Hráči Milevska o sobě ví a umí to sehrát. Vrcholem pak byl třetí gól v naší síti, který vstřelili do prázdné branky. My jsem udělali chybu ve středním pásmu a oni nás okamžitě potrestali. Gól padl těsně před koncem a to je to nejhorší, co se může stát,“ dodal nymburský kouč Soudský.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace