1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Soudský: Zúročili jsme naše šance

11. 10. 2010

Hokejisté Nymburka získali v osmém kole druhé ligy tři body za vysokou výhru 10:1 na ledě Chotěboře, která je nováčkem soutěže.

„Do Chotěboře jsme jeli s vědomím,že jde o nováčka soutěže a že v utkání potřebujeme bodovat, protože jsme zatím s naším bodovým ziskem nebyli spokojeni. A také skóre jsme měli před tímto zápasem pasivní,“ uvedl nymburský kouč Pavel Soudský, který se pustil do rzboru střetnutí. „V samotném zápase jsme velice dobře zúročili šance, do kterých jsme se dostali. Dobře jsme sehráli i přesilové hry. Velmi dobrý výkon celého mužstva ještě umocnil brankář Blažíček. Musím ale pochválit celé mužstvo, protože 10:1 je velmi vysoký výsledek a těžko se bude letos zápas s takovým výsledkem opakovat,“ uvědomuje si kouč Nymburka.

„Chotěboř pro nás byla neznámým týmem. Neutkali jsme se s ní v přípravě a protože to je nováček, tak ani v loňské sezoně. Utkání se pro nás vyvíjelo dobře hned od začátku. Vedli jsme už po první třetině, ale domácí měli své šance a v těch chvílích nás podržel Blažíček. Myslím si, že Chotěboř bude schopná v dalších utkáních své soupeře potrápit,“ dodal.
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace