1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

Systém ligy

16. 08. 2002

Systém ligy zůstává stejný jako v loňském roce. Dvanáct účastníků hraje dvoukolově každý s každým, následuje dvoukolově systém sudá - lichá jako nadstavbová část (podle umístění v základní části). Do play off se kvalifikuje osm nejúspěšnějších celků, které jsou křížem nasazeny proti nejúspěšnějším týmům skupiny Západ. Play off se hraje na dva vítězné zápasy, vítězové semifinále postupují do baráže o 1. ligu. Týmy na 9. - 12. místě po nadstavbové části sehrají dvoukolově každý s každým skupinu o udržení. Poslední celek sestupuje do baráže o udržení v 2. lize, kde bude bojovat s vítěznými celky z kvalifikace vítězů regionů o účast ve 2. lize v dalším ročníku.

Systém ligy
Systém ligy zůstává stejný jako v loňském roce. Dvanáct účastníků hraje dvoukolově každý s každým, následuje dvoukolově systém sudá - lichá jako nadstavbová část (podle umístění v základní části). Do play off se kvalifikuje osm nejúspěšnějších celků, které jsou křížem nasazeny proti nejúspěšnějším týmům skupiny Západ. Play off se hraje na dva vítězné zápasy, vítězové semifinále postupují do baráže o 1. ligu.
Týmy na 9. - 12. místě po nadstavbové části sehrají dvoukolově každý s každým skupinu o udržení. Poslední celek sestupuje do baráže o udržení v 2. lize, kde bude bojovat s vítěznými celky z kvalifikace vítězů regionů o účast ve 2. lize v dalším ročníku.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace