1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Systém ligy

16. 08. 2002

Systém ligy zůstává stejný jako v loňském roce. Dvanáct účastníků hraje dvoukolově každý s každým, následuje dvoukolově systém sudá - lichá jako nadstavbová část (podle umístění v základní části). Do play off se kvalifikuje osm nejúspěšnějších celků, které jsou křížem nasazeny proti nejúspěšnějším týmům skupiny Západ. Play off se hraje na dva vítězné zápasy, vítězové semifinále postupují do baráže o 1. ligu. Týmy na 9. - 12. místě po nadstavbové části sehrají dvoukolově každý s každým skupinu o udržení. Poslední celek sestupuje do baráže o udržení v 2. lize, kde bude bojovat s vítěznými celky z kvalifikace vítězů regionů o účast ve 2. lize v dalším ročníku.

Systém ligy
Systém ligy zůstává stejný jako v loňském roce. Dvanáct účastníků hraje dvoukolově každý s každým, následuje dvoukolově systém sudá - lichá jako nadstavbová část (podle umístění v základní části). Do play off se kvalifikuje osm nejúspěšnějších celků, které jsou křížem nasazeny proti nejúspěšnějším týmům skupiny Západ. Play off se hraje na dva vítězné zápasy, vítězové semifinále postupují do baráže o 1. ligu.
Týmy na 9. - 12. místě po nadstavbové části sehrají dvoukolově každý s každým skupinu o udržení. Poslední celek sestupuje do baráže o udržení v 2. lize, kde bude bojovat s vítěznými celky z kvalifikace vítězů regionů o účast ve 2. lize v dalším ročníku.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace