Také ve druhém kvalifikačním zápase junioři zvítězili

30. 03. 2007

Také ve druhém zápase v kvalifikaci o ligu juniorů dokázali nymburští junioři zvítězit. V Chomutově porazili Louny 10:7. Hattrickem se blýsknul Pavel Ludvík.

V pátek odehráli junioři TJ Stadion Nymburk svůj druhý zápas kvalifikace o ligu juniorů. V Chomutově, porazili domácí Louny 10:7. Utkání nabídlo dramatickou podívanou. Hosté už vedli 6:3, ale domácí na konci 2. třetiny vyrovnali a na začátku 3. třetiny šli dokonce do vedení. Nymburské naděje však v závěru zápasu strhli vedení na svoji stranu. Utkání vyšlo útoku Červinka, Ludvík, Martinec. Ludvík si připsal hattrick, Martinec s Červinkou vstřelili oba po dvou brankách. V nedělním utkání kvalifikace porazily Mariánské Lázně Louny 5:3. Další utkání kvalifikace odehraje Nymburk v pátek 6. dubna v Mariánských Lázních.
Branky: 7. Hemiš, 10. Hemiš, 16. Zylík, 35. Sak, 35. Zylík, 40. Vimr, 45. Vojtěchovský - 6. Martinec (Červinka), 10. Ludvík (O. Vlach), 13. Kilík, 20. Ludvík (Červinka), 24. Červinka (Žoha, Ludvík), 26. Ludvík (Bém), 47. Martinec (Cicvárek), 52. Červinka (Ludvík), 59. Vacek (Ludvík), 60. Cicvárek (Červinka)
Rozhodčí: Florian - Fiala, Havelec
Vyloučení: 9:14, navíc Hemiš, Sak (oba Louny), Cicvárek (Nymburk) 10 min. os. tr.