1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Trenér Lejsek doufal v obrat

30. 10. 2003

V Nymburce byl zápas jedenáctého kola druhé hokejové ligy za stavu 2:0 pro Jablonec z důvodu požáru v kancelářských prostorách zimního stadionu předčasně ukončen

Trenér Lejsek doufal v obrat
V Nymburce byl zápas jedenáctého kola druhé hokejové ligy za stavu 2:0 pro Jablonec z důvodu požáru v kancelářských prostorách zimního stadionu předčasně ukončen.
Utkání se pro domácí nevyvíjelo dobře. Nymburk inkasoval nejprve v 8. min. po špatném střídání a hned v úvodu druhé části hosté po brejkové situaci zvýšili na 0:2.
V čase 26.17měli hrát domácí přesilovku, jenže v té době byl zápas kvůli ohni v útrobách stadionu přerušen a později ukončen.
"Zápas se pro nás sice nevyvíjel dobře, přesto jsem věřil v obrat. Hrálo se převážně v našem útočném pásmu a bylo jen otázkou času, kdy dáme gól. Jablonec dal obě branky po brejku," řekl k zápasu kouč Nymburka Ladislav Lejsek., jehož tým se i po nedohraném utkání udržel v první trojce.
O osudu utkání rozhodne na svém zasedání STK. "Pravděpodobně by se měl zápas opakovat a na termínu by se měli dohodnout kluby. Pokud  se nedohodnou, termín určí STK," uvedl funkcionář hokejového svazu Karel Kopřiva.
"Přijatelný termín by byl 5. listopadu," myslí si Lejsek. Ten také věří, že nedělní zápas s Jindřichovým se bude hrát podle plánu.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace