Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Turci se nakonec jednoho vítězství dočkali

07. 04. 2011

Celkem dvanáct přípravných zápasů před odletem na mistrovstvím světa Divize III sehrála Turecká reprezentace na zimním stadionu v Nymburce.

Prvních pět zápasů Turci prohráli, v tom šestém se ale dočkali vítězství, když porazili účastníka Pražské ligy ledního hokeje tým Faustis Praha 9:8. Následně prohráli s reprezentací Policie ČR 2:11, s Bohemians Praha 4:11, s Ekonomem Praha 2:15, s Novým Knínem 1:17. V zápase proti Kladnu 88 uhráli po 60 minutách remízu 7:7, v následných nájezdech ovšem neuspěli. V posledním zápase před odletem sehráli druhý zápas proti reprezentaci Policie ČR, které opět podlehli tentokrát 3:12.

Přehled výsledků Turecké seniorské reprezentace:
Sobota 26. března 18:00 Turecko – Nymburk JUN 3:6
Neděle    27. března 10:00 Turecko – SOS Rent Praha (1.PLLH) 6:9
Pondělí 28. března 18:00 HC Jaroměř – Turecko (KP) 18:3
Úterý 29. března 18:30 Turecko – MIX HC Poděbrady + Last Minute Poděbrady (KP) 3:8
Středa 30. března 18:30 Turecko – HC Žabonosy (KP) 2:4
Čtvrtek 31. března 19:00 Turecko – HC Faustis Praha (1.PLLH) 9:8
Pátek 1. dubna 18:30 Turecko – Policie ČR 2:11
Sobota 2. dubna 19:00 Turecko – Bohemians Praha (KP) 4:11
Neděle 3. dubna 10:00 Turecko – HC Ekonom Praha (1.PLLH) 2:15
Neděle 3. dubna 18:00 Turecko – HC Nový Knín (KS) 1:17
Pondělí 4. dubna 17:00 Kladno 88 – Turecko (KP) 8:7 sn
Úterý 5. dubna 18:00 Turecko – Policie ČR 3:12