Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

Turci se nakonec jednoho vítězství dočkali

07. 04. 2011

Celkem dvanáct přípravných zápasů před odletem na mistrovstvím světa Divize III sehrála Turecká reprezentace na zimním stadionu v Nymburce.

Prvních pět zápasů Turci prohráli, v tom šestém se ale dočkali vítězství, když porazili účastníka Pražské ligy ledního hokeje tým Faustis Praha 9:8. Následně prohráli s reprezentací Policie ČR 2:11, s Bohemians Praha 4:11, s Ekonomem Praha 2:15, s Novým Knínem 1:17. V zápase proti Kladnu 88 uhráli po 60 minutách remízu 7:7, v následných nájezdech ovšem neuspěli. V posledním zápase před odletem sehráli druhý zápas proti reprezentaci Policie ČR, které opět podlehli tentokrát 3:12.

Přehled výsledků Turecké seniorské reprezentace:
Sobota 26. března 18:00 Turecko – Nymburk JUN 3:6
Neděle    27. března 10:00 Turecko – SOS Rent Praha (1.PLLH) 6:9
Pondělí 28. března 18:00 HC Jaroměř – Turecko (KP) 18:3
Úterý 29. března 18:30 Turecko – MIX HC Poděbrady + Last Minute Poděbrady (KP) 3:8
Středa 30. března 18:30 Turecko – HC Žabonosy (KP) 2:4
Čtvrtek 31. března 19:00 Turecko – HC Faustis Praha (1.PLLH) 9:8
Pátek 1. dubna 18:30 Turecko – Policie ČR 2:11
Sobota 2. dubna 19:00 Turecko – Bohemians Praha (KP) 4:11
Neděle 3. dubna 10:00 Turecko – HC Ekonom Praha (1.PLLH) 2:15
Neděle 3. dubna 18:00 Turecko – HC Nový Knín (KS) 1:17
Pondělí 4. dubna 17:00 Kladno 88 – Turecko (KP) 8:7 sn
Úterý 5. dubna 18:00 Turecko – Policie ČR 3:12