Turecko (univerzádní reprezentace) - HC Pečky 8:5 (2:2, 3:2, 3:1) HC Lomnice nad Popelkou - Turecko (univerzádní reprezentace) 7:0 HC Last Minut Poděbrady - Turecko (univerzádní reprezentace) 3:3 Turecko (univerzádní reprezentace) - HC Žabonosy 0:7

17. 12. 2010

Turecká hokejová univerziádní reprezentace, která je v Nymburce na soustředění před zimní univerziádou, sehrála v tomto týdnu opět další přípravné zápasy. V pondělí Turci porazili účastníka Poděbradského poháru HC Pečky 8:5, v úterý prohráli na ledě Lomnice nad Popelkou, která hraje Liberecký krajský přebor 0:7. Ve středu skončilo utkání s účastníkem Vesnického hokejové ligy HC Last Minut Poděbrady nerozhodně 3:3. Ve čtvrtek nevstřelili Turci ani jednu branku týmu HC Žabonosy, který hraje středočeskou krajskou ligu a prohráli 0:7.