1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Už zítra hraje Nymburk v Klášterci play off

29. 02. 2008

Rozporuplnou sezonu zažili hokejisté Nymburka. Příliš se jim totiž nedařilo, nakonec však oproti loňsku postoupili do atraktivního play off!

Hokejisté Nymburka ve středu večer zvítězili na ledě Jablonce nad Nisou 7:1. Pro tým to byla nejvyšší výhra za poslední čtyři roky na ledě soupeře. Naposledy podobným způsobem vyhráli  v říjnu roku 2004 na ledě Hvězdy Praha 8:1. Tentokrát nutně potřebovali bodovat a zápas v Jablonci jim vyšel. “Takový zápas za mého působení nepamatuju,“ řekl kouč Nymburka Petr Vrabec. Zároveň přiznává, že týmu vyšla koncovka. „Je pravda, že zápas byl podobný i některým dalším. Ovšem tentokrát rozhodla koncovka,“ pokračoval Vrabec.
Nymburk jde do play off proti Klášterci. „Soupeře si pochopitelně vybírat nemůžeme, ale vcelku jsme spokojeni. Klášterec má úzké hřiště, na kterém by se nám stejně jako teď v Jablonci mohlo dařit,“ myslí si Vrabec.
Ten má recept, ovšem hráči ho musí dodržet. „Rozhodující bude, jak se vypořádáme s tlakem soupeře. Musíme si dát stejně jako v Jablonci rychlou přihrávku,“ má jasno Vrabec.
O soupeři prý příliš informací nemá. „Podrobně Klášterec neznáme, ale víme, že tam mají nějaké prvoligové hráče a hrají na úzkém kluzišti,“ řekl trenér Nymburka. Ten očekává mnohem náročnější zápasy než s Jabloncem. „Play off je úplně něco jiného. Bude to těžké, ale úplně bez šance nejsme,“ myslí si Vrabec, který nechápe termínovou listinu. „Pro amatéry je to nemožné, hrát pět zápasů za týden,“ dodal.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace