1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

V 1. kole doma proti Kolínu

31. 05. 2012

Příští rok ve 2. hokejové lize beze změny. Na aktivu klubů 2. hokejové ligy se rozhodovalo o podobě soutěže v příštím ročníku.

2. liga oproti letošní sezóně velkých změn v té příští mnoho nezaznamená. Ze soutěže nikdo nepostoupil a sestoupil jediný tým. Tím týmem, který sestoupil se stala Kutná Hora, místo které si ve druholigové baráži zajistil účast ve 2. lize Tábor. Otazník visí nad účastí Uherského Hradiště a Valašského Meziříčí, které doposud neuhradily startovné a ani nikdo ze zástupců klubu nebyl na aktivu přítomen.
Týmy byly opět rozděleny do tří skupin.
Skupina Východ (11 účastníků): Poruba, Havířov, Nový Jičín, Prostějov, Uherské Hradiště, Frýdek-Místek, Karviná, Opava, Valašské Meziří, Přerov, Vsetín.
Skupina Střed (11 účastníků): Tábor, Pelhřimov, Hodonín, Nymburk, Chotěboř, Trutnov, Břeclav, Žďár, Kolín, Technika Brno, Jindřichův Hradec
Skupina Západ: (10 účastníků): Řisuty, Děčín, Jablonec, Klatovy, Sokolov, Kobra Praha, Klášterec, Benešov,  Milevsko.
Soutěž se hraje opět čtyřkolově, 1. kolo je na pořadu 15. a 16 září. Nymburk začíná doma a hned na úvod přivítá v derby Kolín. Definitivní jasno o podobě ligy by mělo být 15. června. 16. června se totiž koná konference ČSLH. Mělo by se tak předejít situacím z minulých let, kdy ještě krátce před startem ligy týmy nevěděly, zda do soutěže nastoupí. Právě do termínu konference by mělo být jasné o účasti Uherského Hradiště a Valašského Meziříčí. Pokud by oba tyto týmy do 2. ligy nenastoupily, bude jeden tým ze skupiny Střed přesunut do sk. Východ.

1. kolo Nymburk - Kolín
2. kolo Technika Brno - Nymburk
3. kolo Nymburk - Jindřichův Hradec
4. kolo Tábor - Nymburk
5. kolo Nymbukr - Pelhřimov
6. kolo Hodonín - Nymburk
7. kolo volno
8. kolo Nymburk - Chotěboř
9. kolo Trutnov - Nymburk
10. kolo Nymburk - Břeclav
11. kolo Žďár - Nymburk
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace