1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

V neděli do Moravských Budějovic

27. 09. 2012

Po týdenní přestávce pokračuje 2. hokejová liga čtvrtým kolem. V něm Nymburk zamíří na led nováčka soutěže do Moravských Budějovic.

Moravské Budějovice v baráži neuspěly proti Porubě, nakonec však ve 2. lize přesto nastupují, když před sezónou odkoupily účast od Benešova. Moravské Budějovice si jako nováček nevedou vůbec špatně. Po třetím kole jsou na třetí pozici v tabulce, když využily příznivého losu a ve dvou domácích zápasech získaly dvě výhry a tedy šest bodů. Venku prohrály na ledě Hodonína. „Měli jsme čas na regeneraci. V týdnu jsme čtyřikrát trénovali a na utkání jsme se zodpovědně připravovali,“ prohlásil trenér Nymburka Pavel Bičiště. „Myslím si, že to bude silový soupeř, se zkušenými hráči. Všechny moravské týmy velmi dobře bruslí,“ má jasno Bičiště. „Musíme hrát ze zajištěné obrany, nikam se nehnat a čekat na šance. Zaměříme se na přesilové hry, ve kterých je důležité vždy uspět. Rozhodně musíme být lepší ve hře dopředu než jsme byli v zápase proti Technice Brno,“ říká domácí kouč. 
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace