Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

V neděli od 17:00 proti Břeclavi

30. 11. 2012

V nedělním 18. kole přivítáme na Zimním stadionu v Nymburce mužstvo Břeclavi.

Břeclav vloni skončila po základní části na 8. místě sk. Střed. V play off byla Břeclav vyřazena v 1. kole Hodonínem, když prohrála 3:1 na zápasy. Celkově se Nymburk v druholigové historii utkal s Břeclaví v sedmi střetnutích. Všech těchto sedm zápasů Nymburk vyhrál. Poprvé se obě mužstva potkala v sezóně 1995-96, kdy Nymburk hrál vůbec poprvé v historii 2. ligu. V této sezóně zvítězil Nymburk venku 2:1 a doma 5:0. Znovu se oba týmy potkaly až v loňské sezóně, kdy se utkaly celkem ve čtyřech vzájemných zápasech. Doma Nymburk vyhrál tyto zápasy 7:1 a 6:1, venku zvítězil Nymburk 3:2 a 6:5 sn. V prvním letošním vzájemném zápase zvítězil Nymburk v Břeclavi 6:3 (Tregl 2, Sedlák, Bílek, Velechovský, Malínský – Beneš, Popolanský, Dufek). V aktuální tabulce patří Břeclavi 7. příčka, se ziskem 21 bodů. Kanadské bodování Břeclavských lvů vede kapitán týmu Petr Jurča, který má po 17. kole na svém kontě 22 bodů za 13 gólů a 9 asistencí. Druhým v kanadském bodování je Martin Bartoš, který zatím získal za 4 góly a 15 asistencí 19 bodů. Třetím v pořadí je Peter Beneš s 18 body za 9 gólů a 9 přihrávek. Nejlepšími v kanadském bodování mezi obránci je Martin Dufek, který získal 13 bodů za 7 gólů a 6 asistencí. V brance Břeclavi je jasnou jedničkou Daniel Zelenka, který nastoupil do 17 utkání v nichž odchytal 968 minut a s 59 inkasovanými brankami má průměr 3,66 gólu na zápas. Druhý brankář Filip Hübner, se zatím dostal do branky pouze v jediném utkání. V něm odchytal 51 minut a inkasoval 6 branek.