1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

V nymburském áčku končí devět hráčů a trenér.

10. 07. 2019

Kostra nymburského týmu se prakticky rozpadla. Působení v Nymburce končí devět hráčů ze základního kádru a trenér mužstva Pavel Bičiště.

Prezidenta klubu Tomáše Netíka nečeká před startem nového ročníku druhé hokejové ligy lehká práce. Hned devět hráčů ze základního kádru týmu končí své působení v Nymburce. Do ambiciozního týmu Kobry Praha, který se přes léto značně posílil, zamířil obránce Aleš Knesl a útočník Jan Smejkal. Do týmu nováčka soutěže HC Příbram, který odkoupil licenci od Letňan, zase zamířil obránce Jaroslav Rittig, Jan Mašek a kapitán týmu Petr Josefus. Hlavní pilíř týmu brankář Michal Krofta zkusí své štěstí v Polsku. Další obránce David Jirásek odchází do Poruby. Konec ohlásili také dva nymburáci Stanislav Eis a Karel Bičiště. Eis odchází krát krajský přebor do Nového Bydžova a šestadvacetiletý Bičiště ukončil kariéru. 
Z pracovních důvodů už dále neuvidíme na střídačce zřejmě nejdéle působícího trenéra u jednoho týmu Pavla Bičiště. "V zaměstnání přecházíme na dvousměnný provoz. Jeden týden budu mít ranní, další týden odpolední směnu. S takovou pracovní dobou samozřejmě nelze dále mužstvo trénovat," uvedl ke svému konci Bičiště. 

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace