Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

V sobotu od 17 hodin proti Písku

02. 12. 2016

V sobotním zápase 19. kola přivítáme na Zimním stadionu v Nymburce mužstvo IHC Písek.

V loňské sezóně se Písek umístil na 10. místě sk. Střed. V předkole play off tak narazil na sedmý tým tabulky Havlíčkův Brod, se kterým prohrál 2:0 na zápasy. Nymburk se s Pískem utkal v loňské sezóně ve dvou zápasech a v obou prohrál. První vzájemný zápas v letošní sezóně skončil vítězstvím Nymburka 5:2, druhý zápas hraný na ledě Písku vyhrál taktéž Nymburk a to poměrem 5:1. Celkově se oba týmy utkaly ve druhé lize v jednadvaceti střetnutích, kdy šest utkání vyhrál Nymburk, jeden zápas skončil nerozhodně a čtrnáctkrát se radovali z vítězství hokejisté Písku. V současné době se tým Písku nachází na 8. místě tabulky, což jistě neodpovídá předsezónním cílům tohoto jihočeského klubu. Branku Písku hájí v letošní sezóně dvojice Luboš Kadlec a Václav Pipek. Více odchytaných zápasů i minut má na svém kontě dvacetiletý Luboš Kadlec. O jedenáct let starší Václav Pipek plní roli dvojky. Kadlec prozatím odchytal 658 minut, Pipek 302 minut. Průměr obdržených branek na utkání mají podobný. Kadlec 3,56 obdrženého gólu na zápas, Pipek má průměr 3,77. Obraně zatím dominuje jednadvacetiletý Milan Hřebíček, který vstřelil čtyři góly a k nim přidal pět asistencí. Celkem má tedy na svém kontě devět kanadských bodů. Druhým v pořadí je sedmatřicetiletý Pavel Procházka, ten se zatím trefil do sítě soupeřů dvakrát, šestkrát asistoval, celkem má tedy osm bodů. Kanadskému bodování útočníků dominuje s velkým náskokem trojice Vlček, Sýbek, Urbanec. Nejproduktivnějším je třiadvacetiletý Filip Vlček, který vstřelil jedenáct gólů, přidal čtrnáct asistencí. Celkem má tedy dvacet pět bodů. Jen o bod míň za dvanáct gólů a stejný počet přihrávek má dvaatřicetiletý Josef Urbanec. Trojku nejlepších uzavírá Jan Sýbek se ziskem dvaceti tří bodů za deset gólů a třináct přihrávek.