Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

V sobotu od 17 hodin proti týmu Řisut

29. 01. 2015

V sobotním zápase 28. kola přivítáme na Zimním stadionu v Nymburce mužstvo HC Řisuty.

V loňské sezóně se Řisuty umístily ve sk. Západ na 11. místě základní části. V 1. kole play off pak byly vyřazeny Vrchlabím 3:1 na zápasy. Nymburk se utkal v historii s Řisuty v sedmi vzájemných utkáních. Čtyřikrát zvítězil Nymburk, třikrát se radovali z vítězství hokejisté Řisut.  V letošní sezóně se Nymburk již se Řisuty utkal a to v rámci 11. kola, kdy nymburští hokejisté zvítězili na ledě Řisut 5:4 v prodloužení. Nymburští hokejisté již v tomto zápase vedli 3:0 a pak 4:2, ale domácí snížili a deset vteřin před koncem v power play vyrovnali. V prodloužení pak rozhodl o vítězství Nymburka Stehlík. V aktuální tabulce se tým Řisut nachází na 9. místě tabulky se ziskem šestatřiceti bodů. V posledních dvou zápasech si hokejisté Řisut připsali dva body za domácí vítězství v prodloužení nad Trutnovem, v posledním zápase prohráli Řisutští na ledě Kobry Praha. Hokejisté Řisut bodují především v domácím prostředí, na kluzištích soupeřů se jim zdaleka tolik nedaří. Venku zatím získali devět bodů za dvě vítězství v základní hrací době, dva body za výhru na nájezdy a jeden bod za prohru v prodloužení. V bráně Buldoků se prostřídalo trio brankářů, přičemž nejvíce toho odchytal nejstarší z nich Vít Schwamberger. O zbylé zápasy se rozdělilo duo Jan Štěpánek – Martin Černý. Co se týká obránců, tak tam se daří nejvíce Jakubu Sedláčkovi, jenž je se sedmi body nejproduktivnější obránce Řisut. O bod méně má Martin Kašák. Nejvíce bodů z týmu Řisut nastřádal asistent kapitána Matěj Kos, jenž dal dvanáct branek a úctyhodných patnáct jich připravil! Druhý nejproduktivnější Buldok má o osm bodů méně, konkrétně Tomáš Landa. Tomáš Landa je zároveň nejlepším střelcem týmu, když se zatím trefil do sítě soupeře čtrnáctkrát.