Týden hokeje 21.9.2017 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 21.9.2017 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností v článku

V úterý od 18:00 proti Řisutům

10. 02. 2014

V úterním 32. kole přivítáme na Zimním stadionu v Nymburce mužstvo HC Řisuty.

V loňské sezóně se tým Řisut umístil na 2. místě skupiny Západ. V play off pak přešly Řisuty přes Kobru Praha a Klášterec až do finále, kde podlehly Táboru. Přestože se v letošním ročníku nedaří Řisutům zdaleka tak dobře jako vloni, nedokázal Nymburk v prvním vzájemném zápase vstřelit Řisutům ani jeden gól a prohrál 4:0. Celkem se Nymburk utkal s Řisutami ve 2. lize ve 5ti zápasech a bilance je příznivější pro Řisuty. Nymburk 2x zvítězil a 3x prohrál. Skóre je pasivní pro Nymburk 10:18. V Nymburce se Řisuty představily dvakrát a obě vítězství Nymburka pochází právě z těchto dvou zápasů. Nyní se tedy Řisuty představí v Nymburce potřetí. Tým Řisut táhnou hokejová dvojčata Matěj Kos a Tomáš Landa. Oba dva jsou v klubovém vedení kanadského bodování, když oba vstřelili jedenáct branek. Matěj Kos si připsal čtrnáct asistencí, Tomáš Landa má jen o jednu asistenci méně. V sestavě je ještě jeden hokejista, který nastřílel v letošním ročníku druhé hokejové ligy jedenáct branek a tím je Jakub Kraus. Další tři hráči mají na svém kontě deset vstřelených branek. Mezi tyto střelce patří: Šimon Náprstek, Ladislav Vlček a Ondřej Krpata. Nejlepším v kanadském bodování obránců je Filip Bílek, který vstřelil dvě branky a na osm gólů přihrál. Jedničkou v brankovišti Řisut je Vít Schwamberger, který doposud odchytal 1224 minut. Jeho náhradník Lukáš Knap se dostal do branky pouze na 349 minut. Pouhých šest minut pak má odchytáno Jan Štěpánek.