1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Ve středu derby proti Kutné Hoře

12. 01. 2010

V zítřejším zápase přivítáme v Nymburce tým Kutné Hory.

Kutná Hora hrála v loňské sezóně krajský přebor středočeského kraje, který vyhrála. V kvalifikaci o postup do 2. ligy skončila nejprve na 2. nepostupovém místě za Světlou nad Sázavou, po následné kontumaci se však posunula na 1. místo před Světlou nad Sázavou a nakonec do 2. ligy postoupila. Nymburk se utkal s Kutnou Horou ve dvou zápasech v sezóně 2007-2008. Nymburk nejprve vyhrál doma 3:2 a v Kutné Hoře vyhráli stejným výsledkem domácí. V letošní sezóně se Nymburk utkal s Kutnou Horou dvakrát. Nejprve prohrál doma 2:4 (Vacek, Toma – Kraučuk, Hemský, Nakládal, Beránek) a pak zvítězil venku 2:6 (Beránek, Nakládal – Toma 2, Hloušek, Vacek, Martinec, L. Krejčík). Vzájemná bilance je tedy vyrovnaná. Ve čtyřech zápasech obě mužstva dvakrát vyhrála a dvakrát prohrála.
Kutná Hora se před Vánoční přestávkou posílil o dva hráče. Na střídavý start přišli z Havlíčkova Brodu útočník Jakub Kachlík a obránce Ondřej Bělohlávek. V posledním zápase dokázala Kutná Hora doma porazit Benešov 5:3 a v současné době je tak se 32 body na šesté příčce tabulky. Jediným hráčem Kutné Hory, který v minulosti oblékl dres Nymburka je Pavel Prachař. Ten se zkoušel prosadit do kádru Nymburka v sezoně 2007-2008. Bylo to však jen krátké, šestizápasové intermezzo.  
Sestava Kutné Hory z posledního zápasu: Kalousek - Kadlec, Bělohlávek, Králíček, Beránek, Prachař - Veselý, Heřmanský, Nakládal, Vylíčil, Hemský - Janata, M. Florian, Bláha, Adamec, Křišťan. (Musil, Rejzek). Trenér Karel Dvořák.    

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace