Ve středu od 18 hodin proti Havlíčkovu Brodu

06. 02. 2017

Ve středečním zápase 33. kola přivítáme na Zimním stadionu v Nymburce mužstvo BK Havlíčkův Brod.

V loňské sezóně se Havlíčkův Brod umístil na 7. místě sk. Západ. V letošní sezóně se Nymburk utkal s Havlíčkovým Brodem již třikrát. V prvním vzájemném zápase letošní sezóny prohrál  Nymburk v Havlíčkově Brodě 3:1. Druhý zápas hraný v Nymburce skončil jednoznačným Havlíčkova Brodu 6:1. Ve třetím zápase se nymburským hokejistům podařilo v Havlíčkově Brodě zvítězit a to v poměru 5:3. Havlíčkův Brod je lídrem tabulky skupiny Střed. Od začátku sezóny prohrál v pouhých osmi zápasech. Havlíčkobrodští hokejisté mají na svém kontě nejvíce nastřílených branek ze všech týmů. V brance Havlíčkova Brodu se letos zatím objevili dva brankáři. Jedničkou týmu je Čeněk Novák, který zatím odchytal 1199 minut. 500 minut hájila branku dvojka týmu Michael Panec. Šest stabilně hrajících obránců si na své konto připsalo již 27 vstřelených branek. Z toho Tomáš Semrád jich má na svém kontě již devět. K těmto devíti gólům přidal navíc neuvěřitelných 26 asistencí. Také v útočných řadách k velkým změnám v zápasech nedochází a jedenáct útočníků odehrálo prakticky všechny zápasy. Kanadskému bodování útočníků kraluje Miroslav Třetina, který má na svém kontě 20 vstřelených branek, ke kterým přidal 46 asistencí. V součtu tak má již 66 kanadských bodů. Dle statistických údajů havlíčkobrodského webu má navíc v hodnocení plus mínus účasti hráče na ledě při vstřeleném či obdrženém gólu neuvěřitelných + 37 bodů. Jeho nerozlučným parťákem v útoku je Lukáš Endál, který doposud nastřílel 24 gólů a na 32 gólů přihrál. V kanadském bodování tak má 56 bodů. Více než deset gólů ještě nastříleli Patrik Přidal (20 gólů), Luboš Voříšek (10 gólů) a David Kozlík (11 gólů) .