Ve středu od 18 hodin proti Havlíčkovu Brodu

16. 01. 2018

Ve středeční dohrávce 25. kola přivítáme na Zimním stadionu v Nymburce mužstvo BK Havlíčkův Brod.

Havlíčkův Brod je lídrem skupiny Střed a největším favoritem na postup do 1. WSM ligy. Nymburk se v letošní sezóně utkal s Havlíčkovým Brodem ve dvou zápasech. Doma zvítězil Nymburk 2:1 na samostatné nájezdy, když skvělý výkon předvedl nymburský gólman Formánek. V Kotlině zvítězili domácí hokejisté poměrem 6:5. Od začátku sezóny prohráli havlíčkobrodští hokejisté pouze čtyři zápasy v základní hrací době a pouze čtyři týmy (Žďár, DS Č. Budějovice, M. Budějovice a Nymburk) dokázaly sebrat Havlíčkovu Brodu nějaké body. V brance Havlíčkova Brodu je jasnou jedničkou Čeněk Novák, který zasáhnul již do 22 zápasů a odchytal 1179 minut. Dvojka David Marek má zatím na svém kontě 389 minut. Síla mužstva z Havlíčkova Brodu je především v ofenzivě a tak nepřekvapí, že nejlepší obráncem v kanadském bodování je Tomáš Semrád, který vstřelil již 8 gólů a připsal si 24 přihrávek. Druhým v pořadí bodování obránců je bývalý extraligový hráč Slávie Praha Jiří Vašíček se sedmi góly a jednadvaceti přihrávkami. V útoku dominuje dvojice Miroslav Třetina 50 bodů (19+31) a Lukáš Endál 48 bodů (23+25), kterým zdatně sekunduje Jan Milfait, který má 43 bodů (20+23), Patrik Přidal 37 bodů (14+23) a Luboš Voříšek 32 bodů (17+15).