Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Ve středu od 18:00 proti Milevsku

18. 01. 2011

Potřetí za sebou nastoupí nymburští hokejisté v domácím prostředí. Ve středu od 18:00 totiž přivítají na nymburském ledě tým Milevska.

Nymburk vstoupil do poslední čtvrtiny parádně. V nedělním zápase proti Kolínu předvedl výborný výkon a v derby zvítězil. Tříbodovým ziskem tak přerušil hned dvě nepříjemné série. Za prvé si připsal první lednové body a za druhé po téměř dvou měsích opět zvítězil v domácícm prostředí. "Konečně nám zahrála dobře obrana," potěšilo po zápase s Kolínem trenéra Nymburka Pavla Bičištěho. "I tentokrát nám soupeř párkrát ujel, ale už to nebyla taková katastrofa jako v předchozích zápasech," pochvaloval si. Po minulých debaklech tentokrát inkasoval Nymburk jen třikrát. "Doufám, že si dobrý výkon ze zápasu proti Kolínu přeneseme i do utkání s Milevskem." Nymburk to však nebude mít v utkání proti Milevsku jednoduché. Letos zatím svému soupeři dvakrát podlehnul. Třetí utkání skončilo kontumačně poté, co co milevští hráči inzultovali hlavního rozhodčího. "Byl to takový souboj tří domácích hráčů proti třem rozhodčím,“ popsal dramatické chvíle ze zápasu v Milevsku Bičiště. STK ČSLH vynesla pro milevské hříšníky tyto tresty: Petr Škulina byl potrestán zákazem startu do 20. února, pro Milana Kořánka již letošní sezóna skončila. Inkasoval totiž trest až do konce září. Milevsko navíc na začátku ledna opustil Petr Šulčík, který se rozhodl dohrát letošní sezónu v týmu německé Oberligy Rostock Piranhas. Milevsku však ani absence těchto tří klíčových hráčů neublížila a v lednu zatím hraje v parádní formě. V posledním zápase Milevsko prohrálo až v prodloužení na ledě druhého Jindřichova Hradce, předtím však čtyřikrát v řadě zvítězilo.