1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Vlasák: Musíme hrát poctivě celý zápas, ne jen půlku.

18. 01. 2010

Druhý letošní jedenáctibrankový příděl komentuje vedoucí mužstva Jaroslav Vlasák

Vedoucí mužstva Jaroslav Vlasák po utkání.„Sice jsme rychle prohrávali 1:0 a 2:1 ale pak se nám při vlastním oslabení podařilo dát během dvou minut dvě branky a otočili zápas jsme otočili. V první třetině to byla velká přestřelka a nakonec jsme třetinu vyhráli pět tři,“ začal hodnocení zápasu vedoucí mužstva Jaroslav Vlasák.
„Do druhé třetiny jsme šli s tím, že chceme udržet náskok, ale nakonec jsme inkasovali dvě branky a tak se šlo do poslední třetiny za vyrovnaného stavu,“ pokračoval Vlasák.
„Během osmi minut třetí třetiny jsme však čtyřikrát inkasovali a bylo rozhodnuto. Dobře rozehraný zápas jsme si vlastní nedisciplinovaností a vlastními chybami prohráli sami. Ve třetí třetině jsme dvě ze šesti branek inkasovali v dvojnásobném oslabení, kdy jsme hráli již v oslabení a přitom jsme dvakrát vyhodili puk ze hřiště. Tím jsme se dostali dvakrát do třech a domácí obě výhody využili,“ popsal neuvěřitelné zkraty Kořínka a Dulovce Vlasák.
„V poslední části jsme úplně přestali hrát to, co trénujeme. Kluci začali předvádět nehokejové věci. Hrálo se bez disciplíny. Takhle se hrát nedá. Každý z hráčů musí začít sám u sebe. Je to o psychice a přístupu jednotlivců. Proč první půlku zápasu hrajeme dobře a druhou půlku katastrofálně? Pokud nebudeme hrát poctivě celý zápas, nemůžeme nikdy uspět.“         
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace