1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Vlasák: Vítězství za tři body jsme už potřebovali

11. 01. 2010

Hokejisté klubu NED Hockey Nymburk i jejich příznivci se konečně dočkali vítězství. Po sedmi porážkách v řadě vyhráli na ledě Trutnova.


Ve dvacátém osmém kole druhé hokejové ligy se představili borci Nymburka na ledě v Trutnově, kde si vedli na výbornou.
Velkou zásluhu na výhře 4:3 měl dvacetiletý norský brankář Andreas Mundal Micka, který do Nymburka zamířil z liberecké juniorky.
„V první třetině nás hodně podržel brankář Micka, který zlikvidoval snad tři nájezdy domácích,“ chválil novou brankářskou akvizici vedoucí nymburského mužstva Jaroslav Vlasák, podle kterého bylo utkání hodně tvrdé. „Hrálo se dost tvrdě, jenže rozhodčí vylučoval více nás než domácí. Ve druhé části jsme hráli dokonce dvakrát ve třech. Oslabení ve třech jsme sice ubránili, domácí však dokázali využít jiné dvě přesilovky a před třetí třetinou vedli,“ uvedl Vlasák.
Hosté se v poslední třetině vzchopili a dokázali otočit nepříznivý stav. „V poslední části jsme hráli bez faulů a bojovností jsme dokázali urvat vítězství na naší stranu,“ řekl po utkání vedoucí mužstva. „Vítězství za tři body už jsme potřebovali. Doufám, že klukům toto vítězství pomůže a zase se zvedneme,“ přeje si Vlasák i všichni nymburští fanoušci.

Nymburská série porážek
Nymburk – J. Hradec.........4:7
Kobra – Nymburk..............3:1
Pelhřimov – Nymburk........3:2 pp
Nymburk – Žďár...............5:6
Písek – Nymburk..............2:0
Nymburk – J. Hradec........2:4
Nymburk – Benešov.........3:4


Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace