1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Vrabec: Jsme silný a zkušený tým

08. 03. 2008

Dnes padne rozhodnutí o tom, kdo z dvojice Nymburk – Klášterec nad Ohří postoupí do dalšího kola play off druhé hokejové ligy. Stav série hrané na tři vítězná utkání je nerozhodný 2:2 a na ledě Klášterce se dnes musí rozluštit tajenka postupujícího. Zápas začne v 17 hodin.

MUSÍ VYHRÁT. Jestli si chtějí hokejisté Nymburka prodloužit sezonu, nezbývá jim nic jiného, než vyhrát v dnešním zápase na ledě Klášterce. To se jim podařilo už v prvním utkání série
Pořádně nažhaveni budou hlavně hostující hokejisté. Ti cítí křivdu po posledním zápase, kdy dostali až v prodloužení branku, která neměla platit. „Je kruté prohrát doma takovou brankou,“ zlobil se po čtvrtém utkání nymburský trenér Petr Vrabec. Gól totiž padl až po hvizdu rozhodčího, který přerušil hru.
Série je vyrovnaná nejen výsledkově, ale také herně. A zápasy končí většinou o jednu branku, jen třetí střetnutí vyhráli nymburští hokejisté o dva góly. „Nevěřím, že by rozhodující utkání bylo jednoznačné. Zase to bude o jeden, o dva góly,“ myslí si Vrabec. „Dali jsme se do kupy a pro soupeře budeme rozhodně velmi nepříjemným soupeřem, jako tomu bylo v prvním utkání série,“ připomněl nymburský kormidelník výhru 3:2 z ledu soupeře. „Jsme natolik silný a zkušený tým, že to utkání zvládneme. Bude to o štěstí,“ uvedl lodivod Nymburka.

Převzato z Nymburského deníku, sobota 8.3. 2008, autor Vladimír Malinovský

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace