1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Vychytá brankář Zdeněk Rückl nymburské hokejisty?

11. 01. 2011

Nymburští hokejisté se opět po týdnu představí před domácím publikem. Dnes od 18:00 totiž přivítají na domácím ledě lídra tabulky - tým Benešova.

Nymburku sice stále patří první místo v tabulce inkasovaných gólů, ovšem poslední dva zápasy tomu nenasvědčují. Vždyť v nich inkasoval 16 branek. „Sráží nás individuální chyby. Všichni naši hráči chtějí útočit, jenže my musíme především bránit,“ řekl po posledním zápase v Chotěboři trenér Nymburka Pavel Bičiště. Naproti tomu Benešov si v posledním utkání poradil v domácím prostředí s předposledním Žďárem. V brance Benešova se poprvé představil donedávna nymburský gólman Zdeněk Rückl, kterého se Nymburk zbavil o Vánoční přestávce. „V zápase ze Žďárem podal velmi dobrý výkon, chytil i trestné střílení a poradil si i s dalšími nebezpečnými střelami,“ pochválil brankáře vedoucí benešovského mužstva Petr Vycpálek. Benešov jede do Nymburka v roli favorita. Oba vzájemné zápasy v letošní sezóně Benešov vyhrál a vzhledem k posledním výkonům Nymburka by bylo vítězství domácích překvapením. Navíc v brance Benešova nastoupí s největší pravděpodobností Rückl, který bude mít o motivaci postaráno a bude chtít ukázat, že jeho vyhazov z Nymburka byl velkou chybou. „Je jasné, že se Rückl proti nám kousne a bude se snažit předvést co nejlepší výkon,“ předpovídá Bičiště. 

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace