1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Z porážky jsem zklamaný, prozradil Turinský

05. 11. 2010

Po dlouhé době se v dresu nymburských druholigových hokejistů objevil Martin Turinský. A hned to bylo před vlastními příznivci. Ani on však nezabránil porážce na domácím ledě od Milevska 2:3.

Turinský nastoupil v zápase naposledy 19. března 2009 v zápase play off proti Benešovu.

Do utkání s týmem Milevska se zapsal pouze dvěma vyloučeními, přičemž první faul byl potrestán gólem. Navíc hned v prvním zápase byl pukem nastřelen do operovaného kolena a soupeř mu hokejkou roztrhnul bradu. „Prohráli jsme, takže jsem zklamaný. Kdybychom vyhráli, tak by dojmy ze zápasu byly samozřejmě úplně jiné,“ uvedl po utkání Martin Turinský, který přiznal, že se mu nehrálo nejlépe. „V zápase jsem se cítil docela mizerně. Myslel jsem, že to bude mnohem lepší. Milevsko je ale soupeř, který nám nesedí. Musíme zvednout hlavu a jít dál,“ nabádá spoluhráče.

Po nepotrestaném ataku na Kazatele přišel Turinského možná trochu zbytečný faul, po kterém soupeř vstřelil úvodní branku zápasu. „Nevím, jestli zbytečný. Chtěl jsem ho trefit do hokejky. To se bohužel nepovedlo a dostal to do ruky. To se stává. Že z toho padl gól mě samozřejmě mrzí dvojnásob,“ řekl nymburský hráč. „Premiéra určitě nebyla taková, jakou bych si ji představoval,“ přiznal Turinský.

Foto Nymburský Deník, autor Michal Bílek
Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace