1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Zbíral: postavení Benátek mluví za vše

20. 10. 2007

V dalším pokračování 2. ligy zajíždí hokejisté Nymburka na led současného lídra skupiny Střed, celku Benátek nad Jizerou. Nedělní utkání začne v 17 hodin.

Ty jsou po sedmi odehraných kolech suverénně na prvním místě, když posbíraly dvacet bodů. Začátkem sezony tedy projely jako horký nůž máslem.
Zato Nymburku se  nedaří. Zatím je s devíti body osmý a poslední tři zápasy v řadě prohrál. „Postavení Benátek mluví za vše,“ uvedl Petr Zbíral, trenér Nymburka. „Potřebujeme se střelecky chytit. Snad se na soupeře vytáhneme a potrápíme ho. Navíc se nám na Benátky dlouhodobě daří,“ řekl nymburský kormidelník.
Ten se bude muset obejít bez Pavla Kříže, který je nemocný. „A otazník visí také nad startem Bartoníčka. Měl nějaké zdravotní patálie,“ objasnil kouč.
A jaký našel Zbíral recept na vedoucí tým tabulky? „Zavřít krám,“ vyhrkl kouč osmého celku tabulky. „Budeme vycházet ze zabezpečené obrany a musíme hrát bez chyb. A v ofenzivě se tlačit do brány a pokusit se překonat Barka. Základem bude stoprocentní defenzivní činnost,“ má jasno trenér a dodal: „Věřím, že se bude hrát dobrý hokej.“

článek převzat z Nymburského deníku, autor Vladimír Malinovský

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace