1932 SK Polaban Nymburk - 2012 NED Hockey Nymburk - 80 let ledního hokeje v Nymburce

Týden hokeje

Týden hokeje - dne 25.1.2018 od 16:30 na zimním stadionu v Nymburce

Ve čtvrtek 25.1.2018 budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. Více podrobností

Zraněného Pavla Kreminu nahradí Tomáš Fikrt

10. 11. 2007

Další novinky z týmu v článku

V neděli se v zápase proti Benešovu představí už čtvrtý brankář v nymburském dresu v letošní sezóně. Po odchodu Romana Matouška na Kobru Praha zaujal pozici jedničky Pavel Kremina, tomu se však obnovilo zranění ramene, které utrpěl v zápase v Benátkách, když na něj spadl protihráč. Do nedělního zápasu tak nastoupí mladá naděje z boleslavské juniorky Tomáš Fikrt. Ten doposud působil v mládežnických týmech Chemopetrolu Litvínov a od letošní sezóny hájí branku juniorů Mladé Boleslavi. Dle údajů z eurohockey.net by to měl být jeho první zápas v kategorii dospělých. Záda mu v nedělním zápase proti Benešovu bude krýt Karel Heneš. Na sobotním tréninku se také již objevil brankář Jaroslav Jágr, který v minulosti hájil třeba branku Milevska ve 2. lize a nyní dělá trojku v Mladé Boleslavi. Po uzdravení Kreminy by právě Jágr měl vytvořit spolu s Kreminou stabilní brankářskou dvojici nymburského týmu.
Nymburk také získal do obranných řad Jana Kumstáta z Benátek, který v tamním týmu nedostával dostatek příležitostí. Kumstátovo hostování však bude vyřízeno na svazu až v průběhu příštího týdne a tak proti Benešovu ještě nenastoupí. Hostování Jana Kadeřábka z Benátek nad Jizerou, které mu končilo tento týden bylo prodlouženo a Kadeřábek tak bude nadále nastupovat za Nymburk. V příštím týdnu také končí hostování Jiřího Martince v Kutné Hoře, které podle dostupných informací zřejmě nebude dále prodlouženo a tak se Martinec vrátí do Nymburka. Martincovi se v Kutného Hoře celkem daří, když vstřelil své první dvě premiérové branky mezi dospělými. To se mu v Nymburce nepodařilo za celou loňskou sezónu a ani v úvodu té letošní nedokázal v dresu Nymburka skórovat.
Ze střídavého startu Libereckých hráčů ve službách Vrchlabský Michala Bárty a Michala Nevyhoštěného nakonec sešlo. Vzhledem k tomu, že Jablonec přesunul svá domácí utkání ze soboty na neděli budou Nevyhoštěný s Bártou střídavě hostovat z Vrchlabí do Jablonce.  
V neděli proti Benešovu nenastoupí ani Josef Toma. Extraliga má sice z důvodu reprezentačního turnaje Karjala přestávku, ovšem Josefa Tomu trápí horečky a tak z důvodu nemoci nemůže nastoupit.

Doporučujeme: Světelná reklama | Klimatizace